MUSTELA STELATOPIA INTENSE 30 ML
MUSTELA STELATOPIA INTENSE 30 ML
Stelatopia® Intense

Stelatopia® Intense

Fiyat : ₺237,37(KDV Dahil)

Atopik egzama semptomlarını azaltmaya yardımcı krem

 

 

Kullanım Şekli:

Stelatopia Intense Krem'i bir Sağlık Profesyoneli tarafından farklı şekilde tavsiye edilmediği sürece, her zaman kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız. Stelatopia Intense Krem'i cildin etkilenen bölgelerinde günde iki kez veya ihtiyaç duyulan sıklıkta hafifçe masaj yaparak kullanabilirsiniz.

1. Adım: Tüpü hafifçe sıkarak bir miktar kremi avucunuzun içine alınız.

2. Adım: Tahriş olmuş cilde nazikçe masaj yaparak yediriniz.

Tedavi sırasında cilt yapısında beklenmedik bir durum gözlenirse ya da ciltte uzun süreli tedavide bir düzelme görülmezse, tedaviyi bırakın ve bir Sağlık Profesyoneline başvurunuz. 

Stelatopia® Intense Krem, ciltteki kızarıklık  azaltarak atopik egzama semptomlarını azaltmaya yardımcı olan topikal semptomatik bir tedavidir. Bebek, çocuk ve yetişkinler için uygundur. Kokusuzdur, kortizon, koruyucu ve paraben içermez. Bu ürün bir Tıbbi Cihazdır. Bu krem %93 oranda doğal kaynaklı içeriklerden oluşmaktadır. Talimatları dikkatle okuyunuz.Şüpheli bir durumda doktor ve eczacınıza danışın.
%100 doğal etkinliği ile Ectoin® içeren bu krem, enflamatuar reaksiyonları azaltmaya yardımcı olur ve cildin yenilenme sürecini destekler. Tüm Aile üyelerinin egzama alevlenmelerini yatıştırır. Kortizon içermez, hafif ve orta şiddette Atopik Dermatit'in ve akut alevlenmelerinin semptomatik tedavisinde kullanılır. Yağlı olmayan dokusu ise hızlıca emilir.    
Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik.
• Cildin nemlenmesini destekleyerek, cilt bariyerini onarır.
• Atopik Dermatitin yayılmasını ve şiddetini önemli ölçüde azaltır.
• Kızarıklık gibi önemli egzema semptomlarını azaltır.
• Tahriş olan ve hasar gören cildi rahatlatır, yatıştırır.
• Kuru cildi nemlendirerek yumuşatır.
Stelatopia® Intense Krem'i bir Sağlık Profesyoneli tarafından farklı şekilde tavsiye edilmediği sürece, her zaman kullanım talimatlarına uygun olarak kullanın. Stelatopia® Intense Krem'i cildin etkilenen bölgelerinde günde iki kez veya ihtiyaç duyulan sıklıkta hafifçe masaj yaparak kullanabilirsiniz.

1. Adım: Tüpü hafifçe sıkarak bir miktar kremi avucunuzun içine alın.

2. Adım: Tahriş olmuş cilde nazikçe masaj yaparak yedirin.

Tedavi sırasında cilt yapısında beklenmedik bir durum gözlenirse ya da ciltte uzun süreli tedavide bir düzelme görülmezse, tedaviyi bırakın ve bir Sağlık Profesyoneline başvurun. Biten tüpü geri dönüşüm kutusuna atın.

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR