MUSTELA SOOTHING CLEASİNG GEL
MUSTELA SOOTHING CLEASİNG GEL
MUSTELA SOOTHING CLEASİNG GEL

MUSTELA SOOTHING CLEASİNG GEL

Fiyat : ₺386,87(KDV Dahil)

Bebeğinizin çok hassas cildi için, jel formlu temizleyicidir. Saçlı deri ve vücudu nazikçe temizlemek için uygulanabilir.

Cilt Tipi

Çok Hassas Ciltler

Ürün Özellikleri

İçeriğindeki Avokado Perseose ile cilt bariyerlerini güçlendirmeyi ve korumayı hedefler. Çok hassas cildi temizlerken aynı zamanda rahatlatıcı bakım oluşturabilir. Yüksek toleranslı bebek cildindeki hassasiyet problemine karşıdır. Doğumdan itibaren uygulanabilir.

Ürün Avantajları

Alerji riskini hafifletmek için çalışır. Özellikle suyun yıpratıcı etkilerinden kaynaklanan hassasiyeti yatıştırmak için çalışır. Bebeğinizin hassas cildi için kızarıklık ve tahriş gibi hassasiyetin etkilerin, yatıştırıcı bakım oluşturabilir. İçeriğinde paraben, fitalat, fenoksietanol gibi maddeler bulunmaz. Hipoalerjik ve klinik olarak test edilmiştir. Kokusuz ve sabun içermeyen yumuşak formlu bir üründür.

Ürün Kullanımı

Bebek ve çocukların günlük hijyenini sağlamak için kullanılır. Vücut ve saçlı deriye banyo sırasında kullanılır. Jel formlu ürünü avucunuza dökün ve bebeğinizin vücuduna ve saçlarına nazikçe uygulayın. Ardından durulayın.

BOS
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR