BIODERMA ATODERM INTENSIVE EYE 100ML
BIODERMA ATODERM INTENSIVE EYE 100ML

Atoderm Intensıve Eye 100 ml

Fiyat : ₺649,50(KDV Dahil)

Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Formülündeki Skin Barrier TherapyTM patenti sayesinde yoğun cilt kuruluğuna neden olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını ve çoğalmasını önlemeye yardımcı olur.

3’ü 1 arada etki sunar.

1- Yatıştırır: Göz çevresi bölgesindeki rahatsızlık, kuruluk ve kaşıntı hissinin yatıştırılmasına destek olur. Göz çevresinde oluşan kızarıklığı da gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki enoksolon sayesinde kaşıntı hissine neden olan faktörleri gidermeyi hedefler.

2- Onarır: Zarar görmüş hassas göz çevresini onarmayı hedefler. Formülündeki LipigeniumTM Teknolojisi sayesinde cildin koruyucu bariyerinin yeniden yapılandırılmasına destek olur. Patentli Skin Barrier TherapyTM* kompleksi sayesinde de yoğun cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını önlemeye yardımcı olarak ciltte meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili bakım sunar.

3- Makyajı ve kiri nazikçe temizler.
 

Kullanım Şekli

 

Gün içerisinde bir veya iki kez kuruyan hassas göz çevresine uygulayın. Sabahları bakım ürünü olarak kullanılabilir. Akşamları bir pamuklu yardımıyla bir bakım ürünü ve / veya makyaj temizleyici olarak kullanılabilir.

YOĞUN GÖZ ÇEVRESİ İÇİN ÖZEL OLARAK GELİŞTİRİLEN BİR BAKIM ÜRÜNÜ olarak hem atak dönemlerinde hem de ara dönemlerde kullanılabilen yenilikçi bir bakış açısına sahiptir. Hem temizlik hem de bakım ürünü olarak geliştirilmiştir. Yoğun kuruyan hassas göz çevresini onarmaya ve yatıştırmaya yardımcı olurken makyajı da temizler.

 Tubairless™ Teknolojisi sayesinde içerisinde bulunan kese sayesinde ürünün hava ile temasını kısıtlayarak formülasyonun dış etkenlerden etkilenmesini önlemeyi hedefler. Aynı zamanda bu teknoloji sayesinde kullanım miktarını da optimum seviye belirlemek mümkündür.  

GÜNLÜK TEMİZLEYİCİ / MAKYAJ TEMİZLEYİCİ OLARAK:

 1- Uygulama: Üst göz kapağına ürünü küçük noktalar halinde uygulayın.

2- Temizleme: Ürünü tüm göz kapağının üzerine yayın ve hafif dairesel bir şekilde masaj yaparak makyajınızı nazikçe temizleyin.

 *Makyajınızı bir pamuk yardımıyla göz çevresindeki yoğun kuruluğun çok fazla olmadığı ara dönemlerde yapın. Atak dönemlerinde ise göz çevresindeki yoğun kuruluğu tetiklememesi için makyaj yapılmaması önerilir. 

 Günlük kullanıma uygun olup kortikoidlerle kombine olarak göz çevresi ve yüz bölgesinde kullanılabilir. Kontakt lens kullanıcılarının, bebek (prematüre bebekler hariç), çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.  Durulama gerektirmez. 

Yoğun kuruyan göz çevresini yatıştırmaya ve onarmaya yardımcı nemlendirici bakım kremi 3’ü 1 arada etki: 1- Yatıştırır: Göz çevresindeki rahatsızlık, kuruluk v hissinin yatıştırılmasına destek olur. Göz çevresinde oluşan kızarıklığı da gidermeye yardımcı olur. İçeriğindeki enoksolon sayesinde ı hissine neden olan faktörleri gidermeyi hedefler. 2- Onarır: Zarar görmüş hassas göz çevresini onarmayı hedefler. Formülündeki LipigeniumTM Teknolojisi sayesinde cildin koruyucu bariyerinin yeniden yapılandırılmasına destek olur. Patentli Skin Barrier TherapyTM* kompleksi sayesinde de yoğun cilt kuruluğuna sebep olan dış etkenlerin ciltte tutunmasını önlemeye yardımcı olarak ciltte meydana gelen rahatsızlık hissine karşı etkili bakım sunar. 3- Makyajı ve kiri nazikçe temizler. Zengin ve kremsi dokusu cilt tarafından kolayca emilir. Mükemmel cilt ve göz çevresi toleransına sahiptir. Tubairless™ teknolojisine sahip özel olarak geliştirilen tüp formu, ürününün içeriğini koruyan bir kese içerir. Hava sirkülasyonuna izin vermeyen bu kese, formülün çevre ile temas etmesini önler ve böylece kirlenme riskini sınırlamayı amaçlar. Bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. • Hassas göz çevresine günde bir ya da iki kez uygulayın. • Gündüzleri bakım kremi olarak, akşamları ise bir pamuk yardımıyla birlikte, bakım ürünü ve/veya makyaj temizleyici olarak kullanılabilir. Durulama gerektirmez. • Günlük kullanıma uygun olup kortikoidlerle kombine olarak göz çevresi ve yüz bölgesinde kullanılabilir. • Kontakt lens kullanıcılarının, bebek (prematüre bebekler hariç), çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Bebek, Çocuk, Genç ve Yetişkin kullanımı için uygundur.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR