Bioderma Abcderm Peri Oral 40ml Nuk Diş Fırçası 6m 2li HEDİYE
Marka: Bioderma ABCDerm

Bebek ve Çocuklar için Ağız Çevresi Cilt Tahrişlerine Karşı Yatıştırıcı ve Onarıcı Bakım Kremi

25% indirim

49,12 TL
65,50TL

Bioderma ABCDerm Peri Oral Tahrişi Yatıştırıcı ve Onarıcı Krem 40 ml

Özet Bilgi: Bebek ve çocukların dudak kenarlarında meydana gelen tahriş ve yanmaların giderilmesine yardımcı olur. Dış etmenlerden kaynaklanan nedenlerden ötürü oluşan ağız ve dudak yaraları kişileri oldukça fazla rahatsız eder. Bu nedenle Bioderma ABCDerm Peri Oral anında etki sağlar ve kısa sürede iyileşme gösterir.

Markası: Bioderma

Cilt Tipi: Ağız çevresinde tahriş ve kızarıklık bulunan tüm ciltler

Ürün Kategorisi: Anne ve Bebek > Bebek Ürünleri > Bebek Cilt Bakımı

Ürün Gramajı: 40ml

Bioderma ABCDerm Peri Oral Tahrişi Yatıştırıcı ve Onarıcı Krem Özellikleri

Bebeklerin cildi oldukça hassastır. Cilt bariyerlerinin henüz tam olarak gelişmemesi nedeniyle çeşitli cilt sorunları ile karşı karşıya gelmesi muhtemeldir. Cilt sağlığını düşünen anne ve anne adaylarının bebeklerinin cildini korumak adına güvenilir marka ve ürünlerini tercih etmesi daha iyi sonuçlar elde etmesini sağlar. Bebek ve çocukların ağız çevresinde meydana gelen uçuk, yara, çatlama gibi tahriş ve kızarıklıkların giderilmesini sağlamaktadır. Cildi rahatlatır ve sızıntıların yatışmasına yardımcı olur. Düzenli kullanım ile yeni oluşacak yaraların meydana gelmesini engeller.

Dermatolojik testler ve araştırmalardan geçmiştir.
Hipoalerjiktir.
Yeni oluşacak yara, tahriş ve çatlakların izole edilmesini sağlar.

Bioderma ABCDerm Peri Oral Tahriş Yatıştırıcı ve Onarıcı Krem Kullanım Şekli

Dudak ve ağız çevresinde tahriş olmuş bölge daha önceden iyice temizlenir. Temizleme işlemi için Bioderma ABCDerm Foaming Cleanser kullanılması tavsiye edilmektedir. Daha sonra Günde iki veya üç kere yıpranmış bölgelere uygulanır.

İçerik: Aqua, Etilheksil Palmitat, Parafin Sıvısı, Panthenol, Gliserin, PEG-30 Dipolihidroksistearat, Poligliseril-3 Diizostearat, Allantoin, Persea Gratissima Yağında Kullanılmayanlar, Glycyrrhetinic Acid, Tamarindus Indica Extract, Bakır Sülfat, Çinko Sülfat, Potasyum Fosfat, Disodyum EDTA, Sodyum Klorür , Disodyum Fosfat, Dekstrin, Klorfenesin, Butilparaben, Metilparaben.
Aktif İçerikler: Amilpriv, Enoksolon, Cuivre, Çinko