Bioxcin Forte Şampuan 3 al 2 öde
Marka: Bioxcin

Yoğun saç dökülmesine karşı bitkisel şampuan(tüm saç tipleri için)


119,80 TL
179,70TL

Marka Adı: Bioxcin


Ürün Adı: Bioxcin Forte Şampuan 3 al 2 öde


Ürün Miktarı: Her biri 300 ml


Ürün Özellikleri:Her türlü saç tipinin kullanımı için idealdir. Renklendirici içermez. pH değeri saç yapısına uygundur. Saç yapısını güçlendirmeye ve saçın nem oranını korumaya yardımcı olur.


Sonuç: Saç dökülmesini azaltmaya ve saç yapısını güçlendirmeye yardımcıdır.


Kullanım Şekli: Islak saça hafifçe masak yaparak uygulanır. 1-2 dakika beklettikten sonra durulanır.


İçerik: Flavanoidler, Doymamış yağ asitleri, Betasitosterol, Çinko, Vitaminler ve mineraller içerir.


Bioxcin üreticisi B`IOTA Laboratuvarları, bitkisel içerikli ürünler geliştirerek, saç ve cilt sağlığını ön planda tutmuştur. Ürünleriyle kullanıcıların güvenini sağlayamaya çalışmaktadır.


B`IOTA Laboratuvarları, kullanıcılar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Bioxcin ile başarısını kanıtlamıştır. Saç problemlerine ve saç dökülmesi sorununa çözüm üretmeye çalışan Bioxcin, kullanıcılarının ihtiyaçlarını her zaman ön planda tutmaya çalışmaktdır.


Bioxcin Forte Şampuan, saç köklerini besler ve saç dökülmesini azaltmaya çalışır. Zayıf saç köklerini besleyerek, yeni saç oluşumunu sağlamaya çalışır.


Bioxcin Forte Şampuan 3 AL 2 ÖDE

Formülünde bulunan vitaminler ve minerallar ile saçların canlı, güçlü ve sağlı olmasını sağlamaya çalışır.


Bioxcin Forte Şampuan, günlük kullanıma uygundur. pH değeri saç yapısıyla uyumludur. Alerji yapma riski düşüktür. Renksizdir. Doğal içeriklerle zenginleştirilmiştir.


Saçlarınıza parlaklık vermeye çalışır. Saçlarınızı besler ve doğal uzama süresine katkıda bulunmaya çalışır. Saçları onarmaya ve korumaya yardımcıdır.


Bioxcin Şampuan, kadın ve erkekler için farlı sampuanlar geliştirmiştir. Saç bakımında önemli olan saçın yapısına uygun ürünler kullanmaktır.