Lytess Slimming Bioceramic Capri - Kapri
Marka: Lytess

Lytess Slimming Bioceramic Capri - Kapri Bel ve basen için kapri korse

10% indirim

211,50 TL
235,00TL

Lytess Slimming Bioceramic Capri - KapriÜrün Adı:

Lytess Slimming Bioceramic Capri - Kapri


Ürün Markası:

LytessÖzet Bilgi:

Bel ve basen için kapri korse.


Ürünün Özellikleri:

Sadece 18 gün boyunca günde 8 saat giymeniz yeterlidir. Beden hareketleriyle oluşan sürtünme sonucunda aktif bileşenler kapsüllerinden çıkarak cildinize gün boyunca bakım sağlar.
18 günün sonunda bel ve basen görünümünde incelme ve sıkılaşma sağlamaya yardımcı olur.
Günlük hayatınızda ve spor yaparken rahatlıkla giyebileceğiniz dermotekstil bir üründür.
Mikrokapsüllerin içeriğinde tamamen saf bitki özleri bulunur paraben içermez.
Tekstil uzmanlığı: Dikişsiz dokuması, baskı sağlayan özel mikro masaj alanları vardır. Bioseramik fiber dokusu termal bakımda bulunur.
Mikro kapsül teknolojisi: Aktif içeriğin dış etkilerden korunmak üzere özel polimer ile kaplanmıştır. Aktif içerikler kontrollü biçimde gün boyunca bakım sağlar .
Özel kullanım teknolojisi: Özel dikişsiz dokuması sayesinde ikinci bir ten hissi uyandırır ve mikro-masaj özelliği ile rahatlatır.

Kullanım Şekli:

Lytess ürünleri cilde temas edecek şekilde giyilir. İyi bir sonuç için 18 gün boyunca günde 8 saat kullanılır. Ürünler çamaşır makinesinde 30 derece kısa programda, sıktırma yapmadan yıkanabilir. Ürünün etkinliğinin kaybolmaması için kesinlikle elde yıkamayınız ve ütülemeyiniz. Lytess ürünlerini kurutma makinesinde kurutmayınız. 18 günlük kullanım süresi sonunda, ürünün özel dokusu sayesinde çok konforlu ve şık bir tekstil ürünü olarak kullanıma devam edebilirsiniz. 100 orijinaldir. 18 gün sonrasında konforlu bir korse olarak uzun süre kullanabilirsiniz.


Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.